З 15 по 27 грудня 2016 року шкільним бібліотекарем та членами посту бережливих у навчальному закладі проведено черговий рейд перевірки шкільних підручників.

Грамотою за найкраще збереження підручників нагороджено                        учнів 2 класу (класний керівник Петренко Наталія Михайлівна)

Учаснииками обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка стали Коваленко Дарія (8 клас) та Воробей Олеся (11 клас)

19 січня 2017 року у шкільній бібліотеці проведено конкурсну програму серед учнів 1-4 класів "Розкажи ляльці казку". (Змагаються першокласники Литвиненко Ірина та Денисенко Нікіта)

30 січня 2017 року з учнями третього класу проведено практичне заняття з виготовлення закладинок для книжок.